Powrót do C

NORDIC sprawa sądowa

Kompleks C

Moderator: Piotr__pit

NORDIC sprawa sądowa

Postprzez WMK » 18 maja 2016, o 21:43

W ostatnich dniach niektórzy lokatorzy otrzymali listy polecone z Sądu w Warszawie dotyczące sprawy sądowej przeciwko Nordicowi o usunięcie usterek w częściach wspólnych naszych bloków. Prawnik FSM przygotuje kolejne pismo w tej sprawie. W piątek 20 maja będę zbierał podpisy od osób, które podpisywały pierwszy wniosek.
Przy okazji przygotuję pismo do zarządu dróg dotyczące oznakowania kierunkowego po wybudowaniu nowej ulicy. Chodzi mi o dodanie kierunkowskazów,które będą kierowały ruch tranzytowy poza nasze osiedle. Na ul. Trybowskiego nadal będzie obowiązywała strefa ograniczenia prędkości do 30 km/h.
W razie pytań proszę o maile na priv.
WMK
Rezydent

Kompleks: C

Re: NORDIC sprawa sądowa

Postprzez WMK » 4 sie 2016, o 13:10

W związku z terminem sprawy sądowej z Nordic, uzgodniłem z prawnikami FSM, że będą mogli nas reprezentować. Osoby, które otrzymały zawiadomienie o terminie rozprawie i chcą udzielić pełnomocnictwa, proszę o czytelne podpisanie pełnomocnictwa i wrzucenie go do skrzynki pocztowej nr 9. Ja przekażę dokumenty dalej.
Wzór pełnomocnictwa jest dostępny na stronie https://www.facebook.com/osiedleeskulap ... =3&theater
Można też napisać pełnomocnictwo, nawet własnoręcznie, byle czytelnie. Przykładowa treść:

Bydgoszcz, dnia ………………. 2016 r.

Pełnomocnictwo procesowe

Niniejszym udzielam pełnomocnictwa radcy prawnemu Magdalenie Łusiak, wpisanej na listę radców prawnych OIRP w Bydgoszcz pod nr Bd – 1078, do reprezentowania mnie przed Sądem Rejonowym w Warszawie w sprawie o zawezwanie do próby ugodowej z udziałem Nordic Development Spółka Akcyjna, zawisłej pod sygn. VI Co 2235/15 (wcześniej VI Co 3120/14).
Pełnomocnictwo upoważnia do udzielenia pełnomocnictwa substytucyjnego.

………………………………………………
(czytelny podpis)
WMK
Rezydent

Postprzez krzys » 4 sie 2016, o 16:47

A czy możesz podzielić się jakimiś szczegółami tej sprawy. Niestety nie jestem stroną w postępowaniu i z tego powodu wszelkie informacje mnie omijają. Myślę że inni mieszkańcy naszego kompleksu będą zainteresowani tym co się w tej sprawie dzieje.
krzys
Rezydent

Postprzez krzys » 28 lut 2017, o 10:32

Czy coś w sprawie procesu z Nordiciem sie ruszyło czy nadal stoimy w miejscu?
krzys
Rezydent

Postprzez WMK » 10 kwi 2017, o 18:27

Część mieszkańców otrzymała pismo z Sądu w Warszawie dot zwrotu opłaty sądowej. Opłata była sfinansowana bezpośrednio przez FSM, więc pismo do sądu przygotuje ich prawnik.
WMK
Rezydent

Postprzez biedrona » 14 cze 2018, o 14:28

W poniedziałek 18 czerwca o 18 w hali garażowej proponuję spotkanie w sprawie dalszego prowadzenia sprawy dotyczącej usterek w częściach wspólnych, które były jeszcze w okresie gwarancji zgłaszane deweloperowi. Mieszkańców naszego kompleksu korzystających z facebooka zapraszam też na fb do grupy Trybowskiego 9.
biedrona
Bywalec

Powrót do C