Powrót do D

zebranie

Kompleks D

Re: zebranie

Postprzez markar » 23 lip 2014, o 07:29

Proff21 napisałeś: jak by ktoś nie zauważył to nasze pełnomocnictwo dla prawnika dało jakiś efekt. od kliku dni nordikowcy znowu kręcą się po kompleksie - coś tam zacieli robić.

Hmm... a ja mam wrażenie, że zasługa dla kilku osób, które cały czas piszą pisma i zgłaszają usterki części wspólnych a nie prawnika.

Potwierdzam było 13% i do podjęcia potrzeba min 50%, ale Zarządca deklarował, że będzie chodził i zbierał podpisy.
markar
Bywalec

Kompleks: D

Postprzez dabrys » 24 lip 2014, o 14:21

Mam pytanie do mieszkańców, którzy nie byli na zebraniu w dn. 30.06.2014 r. - czy ktoś (p. Soliński lub jego przedstawiciel) był u Państwa, aby dozbierać brakujące podpisy do uchwał z tego dnia? Mija własnie 24 dni od zebrania i jak sami widzimy, nic się nie dzieje, marazm. Granie na zwłokę z dozbieraniem podpisów jest na rękę zarządcy, bo ma pretekst, aby nic nie robić, bo " pod uchwałami nie ma większości". Ale jednocześnie, paradoksalnie, to zarządca jest zobowiązany niezwłocznie dozbierać brakujące podpisy (tak, aby większość była za lub nie) , powiadomić o podjętej decyzji (przyjęciu lub nieprzyjęciu danej uchwały) wszystkich mieszkańców indywidualnie oraz podjąć realizacje uchwał, za którymi głosowała większość. Osobiście mam coraz większe wątpliwości, co do jakości pracy (przecież nie za darmo) naszego zarządcy na rzecz wspólnoty.
dabrys
Mieszkaniec

Postprzez tomiu1 » 24 lip 2014, o 15:31

przepraszam,że się wtrącam :) . Jeśli macie zarząd tzw. powierzony to zarządca musi dozbierać podpisy, jeśli zarząd "wybrany" to w tym momencie firma zarządzająca jest tylko administratorem i nic nie musi, chyba że ma to wyraźnie w umowie cyw-praw. zawarte w czynnościach. Ale tak jak ktoś wyżej napisał niektóre uchwały są administratorowi delikatnie mówiąc "nie na rękę". pozdrawiam
tomiu1
Mieszkaniec

Kompleks: C

Postprzez dabrys » 24 lip 2014, o 16:48

Stan faktyczny: zarządca - zarząd powierzony, zarządu wybranego z członków wspólnoty nie ma.
dabrys
Mieszkaniec

Postprzez Glini » 25 lip 2014, o 12:03

:/ straszne są te płytki przy domofonie - do niczego nie pasują

Sent from my iPad using Tapatalk
Glini
Bywalec

Postprzez malutka86 » 25 lip 2014, o 12:07

miały być dopasowane do tych na podłodze :D
malutka86
Bywalec

Kompleks: inne

Postprzez shigeki » 25 lip 2014, o 21:07

... p. Soliński mówił wyraźnie że sam będzie chodził po mieszkaniach żeby zebrać brakujący % do uchwalenia... więc dywagacje odnośnie umów cyw-praw nie mają nic do tego.

pozdrawiam
shigeki
Mieszkaniec

Postprzez shigeki » 17 wrz 2014, o 16:39

Czy zbliża się jakoś kolejne zebranie? Nagle zaczęło działać oświetlenie przy bramie garażowej...
shigeki
Mieszkaniec

Postprzez Emi » 23 gru 2014, o 00:32

Witam , nie mogłam byc na zebraniu . Moge prosić w skrócie o streszczenie najważniejszych tematów .
Emi
Bywalec

Kompleks: C/D

Postprzez MaŁa » 25 sty 2015, o 20:10

Fajnie by było poruszyć temat zmiany ekipy sprzatajacej (chodzi mi o garaz)...
nie maja sprzetu do sprzatania a zamiatanie nic nie daje ... a mozna sie tylko zdenerwować bo to ponownie wszystko sie osadza..juz nie mowie o piwnicy i autach ktore sa całe w kurzu..ale ostatnio wychodzilam do auta z 6miesiecznym dzieckiem i połykałam chmure kurzu!!!! To jest niedopuszczalne.
MaŁa
Nowy gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do D