[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - sprzatanie hali garazowej

Powrót do F

sprzatanie hali garazowej

Kompleks F

sprzatanie hali garazowej

Postprzez noname » 4 sie 2016, o 23:17

Hej w ostatnich dniach odbylo sie mycie naszej hali garazowej.
Czy ja jestem az tak przewrazliwony czy poprostu wydaje mi sie iz jest gorzej niz bylo.

Czy my naprawde jestesmy skazani na ta firme sprzatajaca ? Przeciez polanie sama woda nie zalatwi sprawy ubrudzonej posadzki.

Gdzie jest osoba ktora powinna dbac o nasze tereny zielone, podlewac trawnik.

Z balkonu mialem okazje widziec jak byla koszona trawa ... Na srodku trawnika lezal kawalek pianki, Pan ktory kosil nie raczyl nawet jej podnies tylko zrobil tzw. wymijaka. To wszystko sie przeciez mija z celem, jak mozna dluzej to tolerowac.
noname
Bywalec

Kompleks:

Re: sprzatanie hali garazowej

Postprzez SILNY » 5 sie 2016, o 09:55

Na nic nie jesteśmy skazani. Wyślij swoje uwagi do zarządcy, chociaż na rezultaty jego działań czasami czeka się miesiącami, jeśli w ogóle się doczekasz.
Zawsze możemy wypowiedzieć umowę obecnej firmie sprzątającej i zmienić ją na inna.
SILNY
Bywalec

Kompleks:

Powrót do F