[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - Zmiana zarządcy MADERA w kompleksie F

Powrót do F

Zmiana zarządcy MADERA w kompleksie F

Kompleks F

Zmiana zarządcy MADERA w kompleksie F

Postprzez noname » 16 maja 2017, o 21:04

Witam,

Czy ktoś podpisał by się pod tym abyśmy wszyscy razem rozwiązali umowę z Madera. Nasz kompleks z roku na rok wygląda coraz gorzej. Nic nie jest robione, trawa nie skoszona, chwastów multum. Z zielenią nic nie jest robione Wjazd do garazu cały w mchu ... Nie idzie tego umyć ? Hala garażowa istny syf Nie idzie jej naprawdę dobrze posprzątać ? Myślę że płacimy wcale nie tak mało a obecny zarząd Ca ciągle coś obiecuje a nic nie robi ... Szkoda tylko kolejnego roku abyśmy musieli się z nim użerać a nic nie zyskamy tylko stracimy

Kto by był za tym ? orientuje się ktoś jak prawnie możemy rozwiązać umowę z zarządca ?
noname
Bywalec

Kompleks:

Re: Zmiana zarządcy MADERA w kompleksie F

Postprzez krzysztofposadzy » 17 maja 2017, o 08:42

Na Twoje pytanie odpowiem krótko - nie wiem. Z hali garażowej nie korzystam więc nie wiem co się dzieje, patrząc na pozostałe kompleksy to nasze patio wygląda biednie, mi zależy na korzystaniu z Orange światłowodu - na czym stoi sprawa nie wiem itd...
Co do Zarządcy - kompleks "C" sądzi się już z Nordic'iem, "E" zmienił już Maderę na innego zarządcę, na naszym zebraniu był poruszony temat pozwu i załatwiania spraw przez Maderę i jakbyś przyszedł na zebranie to mógłbyś wdać się w dyskusję m.in. o procesie który chcemy złożyć na Nordic'a i np o tym że prezes Madery nie może sam występować w naszym imieniu przed Nordic'iem czy sądem bez naszych pełnomocnictw a tych po prostu nie ma podpisanych od 75% mieszkańców kompleksu. Do tego padło pytanie o podwyżkę dla sprzątaczki i wszyscy jednogłośnie się na nią zgodziliśmy.
Zawsze będą zastrzeżenia - "najlepiej jest tam gdzie nas nie ma", a zmianę zarządcy trzeba dobrze przemyśleć z całym "zespołem" mieszkańców, a nie tylko garstką, która korzysta z forum.
krzysztofposadzy
Bywalec

Kompleks:

Postprzez noname » 17 maja 2017, o 09:15

Gdybym mogl byc to uwierz byl bym na zebraniu, nie zawsze pasuje kazdemu sie stawic w w/w terminie.
Prosilem o jakies krotkie sprawozdanie to tez nikt juz nie potrafi tego strescic.

Jak widze Tobie rowniez zalezy tylko na jednym tylko tym co chcesz osiagnac - doprowadzenie swiatlowodu od orange.

Sadzic sie sadzimy juz prawie od samego poczatku tzn ciagle prezes gada to samo a nic a nic sie nie zadzialo w tym kierunku.

Ja nie widze innego wyjscia jak zmiany zarzadcy bo on nas jawnie okrada. Nie liczylbym na to ze cokolwiek sie zmieni. Sadzic sie mozemy latami i nie musimy wcale robic to z udzialem p. Solinskiego. Sprzataczka podwyzka ? Moze i by sie przydala ale wymagal bym wowczas rowniez troche zadbania o tereny zielone i troche wieksze przywiazywanie sie do swojej pracy.

To moje zdanie na ten temat.
noname
Bywalec

Kompleks:

Postprzez krzysztofposadzy » 17 maja 2017, o 12:52

Nie, nie tylko zależy mi na światłowodzie i proszę nie spłaszczaj mojej odpowiedzi.

Teraz się zastanawiam skąd pierwotnie wzięła się madera jako nasz zarządca? Głosowanie? Pierwszy lepszy...?
Na kogo zmienić? Znów pierwszy lepszy? Wybrać jednego z kilku po to żeby zmienić? Najpierw sprawdźmy co kto proponuje (jak operator komórkowy itp) a dopiero wtedy zebranie i prezentacja każdego "ten daje nam to, dzięki temu zmieni się to a z tym będzie gorzej niż z madera". Na koniec wspólne głosowanie i tyle.
krzysztofposadzy
Bywalec

Kompleks:

Postprzez SILNY » 17 maja 2017, o 14:31

Madera został wybrany przez... Nordic. Może właśnie dlatego tak długo to się ciągnie. Też nie jestem zadowolony z jego usług.
SILNY
Bywalec

Kompleks:

Postprzez kiler80 » 22 maja 2017, o 12:41

Witam,
Również jestem za zmianą zarządcy. Obecnego czyli MADERA od ponad pół roku proszę o regulamin rozliczania mediów.(podobno nie ma). Ponadto tereny zielone są bardzo zaniedbane ale otrzymałam wiadomość, że trawa będzie nawożono i będą nowe nasadzenia.
kiler80
Nowy gość

Kompleks:

Postprzez dominbdg » 30 lis 2017, o 09:07

Madera to po prostu bajkopisarz,
jak rozmawiamy przez telefon to obiecuje duzo,tylko brak realizacji
dominbdg.servebeer.com - fiber network provider
dominbdg
Mieszkaniec

Kompleks:

Postprzez noname » 30 lis 2017, o 17:05

brama garazowa non stop jest otwarta, zacina sie, nawet raz a konkretnie nie potrafia tego naprawic.
ciagle jest cos, juz nie mowie jak wyglada wjazd do hali garazowej, caly w zielonym mchu nawet tego umyc nie potrafi. syf i balagan. Nikt tego nie pilnuje !
noname
Bywalec

Kompleks:

Postprzez SILNY » 2 gru 2017, o 00:50

Lampy na patio już któryś miesiąc nie ma.

Ok, czyli zmieniamy zarządce - co trzeba zrobić?
SILNY
Bywalec

Kompleks:

Postprzez dominbdg » 2 gru 2017, o 08:58

Silny - lampy na patio to nie ma od 3 lat jak ja sie wprowadzilem, tak w roli scislosci a temat byl poruszany kilkadziesiat razy i nic.
dominbdg.servebeer.com - fiber network provider
dominbdg
Mieszkaniec

Kompleks:

Następna strona

Powrót do F