[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - Czerwona Toyota Yaris

Powrót do F

Czerwona Toyota Yaris

Kompleks F

Czerwona Toyota Yaris

Postprzez Pioter » 18 paź 2015, o 20:23

Przepraszam?! Czyja jest ta piękna czerwona Toyota Yaris? Jeśli znalazł się właściciel tego auta, to proszę by przy kolejnym parkowaniu zajmować jedno miejsce, a nie dwa, jak to zazwyczaj bywa. Dziękuję.
Pioter
Nowy gość

Kompleks:

Re: Czerwona Toyota Yaris

Postprzez Nosekxd » 22 paź 2015, o 02:14

To to nic Piotrku :D Ostatnio ktoś Renówką zaparkował na 4 miejscach na prawo jak się wjeżdża ;D Ale fakt, Yariska mnie zastanawia ostatnio, bo ktoś ma chyba problemy z parkowaniem.
Nosekxd
Rezydent

Kompleks:

Re: Czerwona Toyota Yaris

Postprzez dominbdg » 29 lis 2015, o 22:16

hmm a kiedys obila mi sie o oko,
probowales moze grzecznie zwrocic uwage ? i czy dalo to wogole jakis efekt ?

ja chcialbym zwrocic uwage na cos znacznie gorszego, ano od wyjazdu z F przed brama wjazdowa (odrazu na prawo w kierunku ronda z polo) ostatnio codziennie parkuje dostawczak, typu VW transporter, oczywiscie bez szyb z boku i kompletnie blokujacy widocznosc na drodze w momencie wyjazdu.

ciekawe kto jest taki madry, akurat auta maja to do siebie ze maja dluga maske przed szyba, i ja sam ostatnio o malo co nie zahaczylem o jadace auto, bo powoli wyjezdzalem zebym mial wogole jaka kolwiek mozliwosc zobaczyc czy ktos nie jedzie, bo parkuje mi w poprzek odrazu na prawo cos jak auto osobowe - dostawczak dlugosci lekko 5 metrow.

juz naprawde czasami brak mi sil na ludzka inteligencje i pomyslowosc... nie wazne ze blokuje, stanac musi - a co tam, a widocznosc ? oj tam niech sie kto inny martwi.
dominbdg.servebeer.com - fiber network provider
dominbdg
Mieszkaniec

Kompleks:

Powrót do F