[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - tereny zielone przy kompleksie F

Powrót do F

tereny zielone przy kompleksie F

Kompleks F

tereny zielone przy kompleksie F

Postprzez noname » 24 maja 2016, o 09:26

Czy ktoś dba o tereny zielone przy naszym kompleksie ?
Juz nie wspominam o automatycznym nawadnianiu ktore powinno miec miejsce no ale czy tak trudno to co ktorys dzien podlac ? Zarzadca chyba ma nas kompletnie gdzies ...

Trawa nie skoszona, czesciowo jej doslownie brak ... Wyglada to malo atrakcyjnie

Napomknę tez o sprzataniu naszej hali garazowej ... Ja odnosze wrazenie ze miotła by to człowiek lepiej zamiótł niz ich tym magicznym wynalazkiem kupe kurzu nic pozatym. Jedna wielka porażka ...
noname
Bywalec

Kompleks:

Re: tereny zielone przy kompleksie F

Postprzez Mik » 7 cze 2016, o 09:59

Dokładnie to samo zauważyłam, tereny zielone w przewazajacej wiekszosci ich brak są zaniedbane....
Poza tym zastanawia mnie dlaczego nawet jednego śmietnika nie ma postawionego przed kompleksem...
Mik
Nowy gość

Kompleks:

Postprzez SILNY » 8 cze 2016, o 22:56

W dodatku światło w hali garażowej non stop zepsute albo poprzepalane, cały czas to samo.
SILNY
Bywalec

Kompleks:

Postprzez noname » 9 cze 2016, o 08:57

Dzownilem do nich wielokrotnie i informowano mnie ze zostanie to naprawione poprawione.

Brama garażowa tez miała zostac naprawiona, antena przeniesiona miala byc wyzeja aby moc komfortowo korzystac z tego pilota.

Pozostalosci po flagach mialy byc zdemontowane

Ale chyba bez jakiejs podkladki maila badz pisma to nie ma sensu.

Brakuje na naszym kompleksie ciecia z prawdziwego zdarzenia ktory by usuwal na bieżąco usterki.W połowie przypadków idzie ich sie pozbyc bez nakładu finansowego.

Obok na kompleksie rano widac jak Panie sprzataczki podlewaja trawe a u nas ? ...
noname
Bywalec

Kompleks:

Postprzez dominbdg » 23 cze 2016, o 10:17

@noname-
ja myślę że na samym poczatku tu nie ma co nawadniać jak prawie wysianej trawy nie ma bo się wypaliła od słońca. powinny być wyłożone pasy trawy takie kupione, no ale taniej wysiać.
nie widziałem żeby jeszcze ktokolwiek podlewał ta trawę u nas, gdzie indziej chodzi cieć ze szlauchem.

a co do hali to brak słów,
niedziałajace światła co chwila, że w samochodzie wożę latarkę, bo czasami było kompletnie ciemno.
pozatym nie wiem jak innym ale mi ta antena wogóle nie działa, jak jestem metr przed brama to chwyta pilot,
pozatym po tym zamiataniu to ja muszę jechać autem na myjkę, już lepiej sam bym miotła to zamiótł.
już nie wspomnę że ostatnio widzę po rogach małe butelki po wódce i jakieś puszki po tatrach mocnych i w garazu i po rohach po klatce pochowane, już ten ktoś jak się napił to niech powywala te butle pochowane po komórkach i puszki.

jak już nie sprawdza się ten patent ze świetlówkami to niech może wymienia lampy na takie żarówkowe, dzisiaj żarówka LED to około 5zł i jestem pewien że by chodziła znacznie dłużej niż jakieś świetlówki, chociaż i te nie wiem zkad sa, ja mam w jednym garażu świetlówki i już chyba rok działaja a te padaja po 2 miesiacach.

dodatkowo ciagle jakieś auta się na patio ładuja, w któraś niedziele jeden mnie o mało co nie rozjechał bo sobie z rozpędu podjechał, jakaś masakra.
dominbdg.servebeer.com - fiber network provider
dominbdg
Mieszkaniec

Kompleks:

Powrót do F