[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - Wymiana szyb w oknach

Powrót do Administracja i Zarząd

Wymiana szyb w oknach

Ogłoszenia, pytania, sugestie

Wymiana szyb w oknach

Postprzez Marecki » 17 maja 2012, o 20:25

Witam wszystkich na forum ! Czy wiadomo coś na temat wymiany szyb w oknach? W lutym przy odbiorze mieszkania zgłosiłem konieczność wymiany szyby ... Wg umowy Max termin naprawy usterek (30 dni ) minął jakieś 45 dni temu... :twisted: Czy Patryk ten "bajkopisarz" kit wciska tylko mi , czy jeszcze ktoś ma podobny problem ? Ostatnio stwierdził , ze zaraz po długim weekendzie majowym będzie po sprawie ... :x
Marecki
Bywalec

Kompleks:

Re: Wymiana szyb w oknach

Postprzez Sanszajn » 18 maja 2012, o 06:48

A powiedział Ci w którym roku ten majowy wekend?
Ja od końca lutego czekam na regulacje okien i nic.
Podobno firma okiennicza ma byc w maju, ale którego maja którego roku ni epowiedzieli, a na maile przestali odpisywać.
Chyba trzeba będzie zacząć pisać listy papierowe :)
Sanszajn
Rezydent

Kompleks:

Postprzez Piotras2020 » 28 maja 2012, o 21:17

Ponoc okna beda w czerwcu.Chyba ze beda chcieli je wymienic jak wybuduja Kompleks D zeby wstawic za jednym razem,mniejsze koszty dla nich niestety.
Piotras2020
Bywalec

Kompleks:

Postprzez martittka » 29 maja 2012, o 17:24

No chyba ich pogrzało, że po prawie roku (bo domyślam się, że w D będą kłaść ok listopada okna) będą mi okna wymieniać. Chyba muszę się ponownie zacząć krzątać wokół baraku. Jak mam brać kolejny dzień urlopu na załatwienie czegokolwiek to mnie nosi ale widzę, że bez tego się nie obędzie. ND :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
martittka
Bywalec

Kompleks:

Postprzez RG » 29 maja 2012, o 18:13

Witam,
Radzę przejść się do budki i ustalić termin wymiany okna. Ja mam do wymiany szybę. Dziś dzwonił do mnie fachowiec żeby ją wymienić. Jesteśmy umówieni na jutro. Z tego co się dowiedziałem od p. Gąsiora to gość ten jest jutro cały dzień na budowie, więc może i u Was wymieni.
Pozdrawiam
RG
RG
Bywalec

Kompleks:

Powrót do Administracja i Zarząd