[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
 Forum Osiedla Eskulapa • Zobacz wątek - uwaga na kierowce ktory powoduje kolizie i ucieka

Powrót do Administracja i Zarząd

uwaga na kierowce ktory powoduje kolizie i ucieka

Ogłoszenia, pytania, sugestie

uwaga na kierowce ktory powoduje kolizie i ucieka

Postprzez mar.1234 » 24 cze 2015, o 16:45

Witam wszystkich mieszkańców proszę wszystkich o pomoc w poszukaniu kierowcy który dziś to jest 24 czerwca 2015r.uderzył w mój samochód marki ford kombi niebieski i uciekł z miejsca zdarzenia w godz rannych dnia dzisiejszego 24 czerwca 2015r oraz wszystkich mieszkańców proszę o uwage i zwracanie uwagi na takich kierowców proszę wszystkich o informacje związku z tą sytuacja dnia dzisiejszego nie możemy dopuścić do bez karności takich kierowców
mar.1234
Nowy gość

Kompleks:

Re: uwaga na kierowce ktory powoduje kolizie i ucieka

Postprzez Nosekxd » 24 cze 2015, o 18:27

Zgłosiłeś na policję? Warto przejść się po halach garażowych i poszukać takiego auta + ewentualnych zarysowań. Ja tak dorwałem kierowcę, który przyrysował mi auto na os.Leśnym.
Nosekxd
Rezydent

Kompleks:

Postprzez mar.1234 » 24 cze 2015, o 19:54

Tak zgłosiłem na policje spisali zeznania i będą prowadzić dochodzenie ja też na własną rękę poszukam ale jest nadzieja że go kamery z bloku 7 ujeły wiec zawsze jest szansa jak każdy mieszkaniec chciałby mieć auto pozostawiane bezpiecznie

pozdrawiam
mar.1234
Nowy gość

Kompleks:

Postprzez Piotr__pit » 2 lip 2015, o 00:34

to jakis nowszy czy starszy ford był?
Piotr__pit
Rezydent

Kompleks:

Powrót do Administracja i Zarząd